Toç Bir-Sen Hatay’a Çıkarma Yaptı

Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen), geçtiğimiz Cuma günü yangından etkilenen Hatay’a çıkarma yaptı.

   

15 Ekim 2020 - 14:33

Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen), geçtiğimiz Cuma günü yangından etkilenen Hatay’a çıkarma yaptı.

Toç Bir-Sen, Hatay’a bir ziyaret gerçekleştirerek yangından etkilenen vatandaşların ve orman teşkilatının yanında olduklarını ifade etti.

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Hatay’da yaşanan yangından etkilenen vatandaşları ve yangınla cansiperane mücadele eden orman teşkilatını ziyaret etmek üzere bölgeye intikal ettiklerini sosyal medya hesabından duyurdu.

Öztürk, ‘’Hatay’da yaşanan orman yangınına cansiperane müdahale ederek ateşe su olan orman teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletmek üzere bölgedeyiz’’ dedi.

Toç Bir-Sen, yangının çıktığı Belen’de Orman İşletme Şefliğini ziyaret ederek Sarımazı Yangın İlk Müdahale ekibiyle de bir araya geldi.

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Öztürk, Kahramanmaraş ve Hatay Şube Başkanları, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç ile birlikte yangın bölgesinde inceleme yaptı.

Etiketler: , , ,

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
WhatsApp Mesaj Gönde
WhatsApp Haber Hattı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?