Daimi İşçi Alımı İçin Kura Süreci Başladı

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde taşra teşkilatında istihdam edilecek daimi işçi alımı kapsamında Orman Bölge Müdürlüklerinde kura süreci başladı.

   

21 Ekim 2020 - 8:48

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde taşra teşkilatında istihdam edilecek daimi işçi alımı kapsamında Orman Bölge Müdürlüklerinde kura süreci başladı.

Orman Genel Müdürlüğü, 1 Ekim’de taşra teşkilatına 274 adet daimi işçi alımı yapılacağını ilan etti. Türkiye İş Kurumuna yapılan başvuruların ardından sözlü ve uygulamalı sınava çağrılacak adayların belirlenmesi için Bölge Müdürlüklerinde noter huzurunda kura çekimi yapılıyor.

Orman Genel Müdürlüğü, konuyla ilgili olarak başvuru yapan adayların bundan sonraki süreci ilgili Bölge Müdürlüğü sitesinden takip edeceğini bildirdi.

‘274 Daimi İşçi Alımı Hakkında Bilgilendirme’

​Orman Genel Müdürlüğü’nden daimi işçi alımıyla ilgili yapılan bilgilendirmede şu ifadeler kullanıldı:

‘’Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte belirtilen hususlar çerçevesinde yapılacak olan 274 adet Belirsiz Süreli (Daimi) İşçi alımı 01/10/2020 tarihli ve 31261 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanmış olup 05-09/10/2020 tarihleri arasında da Türkiye İş Kurumu aracılığıyla ilgili pozisyonlara başvurular alınmıştır.

Alınan başvurular neticesinde Türkiye İş Kurumu tarafından başvurusu kabul edilen adayların tüm listesi ilgili Bölge Müdürlüğü internet sitesinden ilan edilecektir. Bundan sonra alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirme ve ilanlar Bölge Müdürlükleri internet sitesinden takip edilecek olup adayların adreslerine yazılı tebligatla herhangi bir bildirim yapılmayacaktır.’’

 

Etiketler: , , ,

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
WhatsApp Mesaj Gönde
WhatsApp Haber Hattı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?