Ankara OBM Değerlendirme Toplantısı Tamamlandı

​Ankara Orman Bölge Müdürlüğü “2019 yılı Programlarının değerlendirilmesi ve 2020 Programlarının Gözden Geçirilmesi” toplantısı “Sosyal Güvenlik Mevzuatı” ve “İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı” eğitimleri ile tamamlandı.

   

17 Şubat 2020 - 14:52

​Ankara Orman Bölge Müdürlüğü “2019 yılı Programlarının değerlendirilmesi ve 2020 Programlarının Gözden Geçirilmesi” toplantısı “Sosyal Güvenlik Mevzuatı” ve “İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı” eğitimleri ile tamamlandı.

Toplantının son günü İş Müfettişi Erkan Akdemir tarafından “5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu” ile “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun” ilgili konuları çerçevesinde eğitim verildi.

Bölge Müdürü Veysel Kodalak eğitimin kapanış konuşmasında; “Her güzel bir çalışmanın sonu olduğu gibi, bu dört günlük eğitimi de tamamlamış bulunmaktayız. Bu dört günlük eğitimin Bölge Müdürlüğümüz çalışanlarına faydalı olduğu kanaatindeyim. Eğitimler çalışma hayatında bize yol gösterecek ve ışık tutacaktır. 2020 yılının kazasız, belasız ve ormancılık çalışmalarımız açısından başarılı bir yılı olmasını temenni ediyorum”  dedi.

Kapanış konuşmasının akabinde Ankara Orman Bölge Müdürlüğü çalışanlarına sağladıkları katkı ve verdikleri eğitimin anısına plaket takdimi yapıldı.

 

Etiketler:

Bu Yazıya 3 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
  • AffiliateLabz dedi ki:

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

  • Shaun Concilio dedi ki:

    Hey there. I discovered your website via Google whilst looking for a comparable subject, your site got here up. It seems good. I’ve bookmarked it in my google bookmarks to visit then.

  • Melonie Tola dedi ki:

    Hatay asansörlü nakliyat ve taşımacılık alanında en iyi hizmet sunan uygun fiyatlar belirleyen firmalarımızdan sizlerde fiyat teklifi alarak kolay ve hızlı şekilde taşının. Yüksek katları sorun olmaktan çıkaran bu sistem ile taşınmak çok daha kolay ve daha kısa sürede yapılmaktadır. Hatay asansörlü evden eve nakliyat talebinizi on beş saniye kadar kısa sürede oluşturarak dört farklı firmadan teklif alın. Size en uygun teklifi seçerek rahatça taşının.

WhatsApp Mesaj Gönde
WhatsApp Haber Hattı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?