Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Birliğe Çağrı Grubu :: | 02 Mart 2015 Pazartesi

Yukarı Çık

Orman Muhafaza Memuru Adayları Huzursuz

Bilindiği üzere Orman ve Su İşleri Bakanlığınca kadro dağılımları belli olmuştur. Bu dağılımlar arasında orman muhafaza memuru ve uzman kadroları açıklanmamış daha sonraya bırakılmıştır. Daha sonra bu dağılımın açıklanacağı belirtilmiştir. Bu durum ise adayları tedirgin etmektedir ve ayrıca kadroların çoğunluğunun …

Orman Muhafaza Memuru Adayları Huzursuz
Birliğe Çağrı Grubu
  • 25 Mayıs 2013
  • 3133 Görüntülenme
  •  

Bilindiği üzere Orman ve Su İşleri Bakanlığınca kadro dağılımları belli olmuştur. Bu dağılımlar arasında orman muhafaza memuru ve uzman kadroları açıklanmamış daha sonraya bırakılmıştır. Daha sonra bu dağılımın açıklanacağı belirtilmiştir. Bu durum ise adayları tedirgin etmektedir ve ayrıca kadroların çoğunluğunun dağılımının yapılmış olması bu kadroların sayılarının geçmiş yıllara göre daha düşük gelebileceği adaylara atanamama korkusu yaşatmaktadır. Bütün kadrolar yayınlanırken sadece uzman ve orman muhafaza kadrolarının yayınlanmaması kafalarda bir çok soru işareti bırakmıştır.

Orman Genel Müdürlüğünün yüzlerce muhafaza memuru açığı varken düz memur kadrolarına verilen sayıyı bu dengeyi göz ardı etmeden vermesi gerekirdi. Adaylar bu kadroları aylardır merakla bekledi neden böyle bir uygulamaya gidildiği herkesçe merak edilmekte olup bakanlığımızdan bu konu ile alakalı bir cevap beklenmektedir. Orman ve Su İşleri Bakanlığından en kısa zamanda bu kadrolarında dağılımlarını açıklaması atama bekleyen adayları mutlu edecektir.

Yorum Gönder - Yorum